Menu

Peanut butter - arašídové máslo

186Kč   Skladem  
Cena ve věrnostních bodech: 690

Akciové balení: 1+1=3

Arašídové máslo je vhodný doplněk zdravé výživy i během hubnutí. Obsahuje tzv. dobrý tuk, který pomáhá tělu, našemu trávení, vyprazdňování a celkovému správnému chodu organismu. Také přispívá svým obsahem hořčíku ke snížení únavy a vyčerpání, udržuje normální funkci bílkovin a svalové syntézy. Omega-6 mastné kyseliny jsou pro náš organismus nezbytné, ale tělo si je nedokáže vytvořit samo, proto ho doplňujeme ze stravy. Spolu s omega-3 mastnými kyselinami zajišťují správné fungování mozku a jeho zdravý vývoj. Podporují také dobrý stav pokožky a růst vlasů, zdraví kostí, posilují metabolismus a reprodukční systém. Dále arašídové máslo obsahuje několik vitamínů a minerálů jako např. vitamin E, vitaminy skupiny B, kyselinu pantotenovou a listovou, zmíněný hořčík, draslík, vápník, fosfor a další.

Množství

Akciové balení: 1+1=3

Arašídové máslo je vhodný doplněk zdravé výživy i během hubnutí. Obsahuje tzv. dobrý tuk, který pomáhá tělu, našemu trávení, vyprazdňování a celkovému správnému chodu organismu. Také přispívá svým obsahem hořčíku ke snížení únavy a vyčerpání, udržuje normální funkci bílkovin a svalové syntézy. Omega-6 mastné kyseliny jsou pro náš organismus nezbytné, ale tělo si je nedokáže vytvořit samo, proto ho doplňujeme se stravy. Spolu s omega-3 mastnými kyselinami zajišťují správné fungování mozku a jeho zdravý vývoj. Podporují také dobrý stav pokožky a růst vlasů, zdraví kostí, posilují metabolismus a reprodukční systém. Dále arašídové máslo obsahuje několik vitamínů a minerálů jako např. vitamin E, vitaminy skupiny B, kyselinu pantotenovou a listovou, zmíněný hořčík, draslík, vápník, fosfor a další. Více o našem arašídovém másle se dozvíte v článku na našem blogu.

ALERGENNÍ: Arašídy!!!

Složení: 100% arašídy pražené horkým vzduchem, nesolené, bez přidaného cukru, tuku a jiných přísad.

Výživová hodnota výrobku ve 100g:

ALERGENNÍ: Arašídy!!!

 

Použití: Můžete použít k přímé konzumaci, do vaření, pečení, omáček, smooty ...

Upozornění a skladování: Skladujte mimo dosah malých dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 20 ° C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a temnu prodlužuje trvanlivost produktu.

Balení: 473 g

LOT a EX: uvedeno na obalu

NO doping: Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu včetně modifikovaných surovin.

Výrobce: 73nutrition®, s. r. o., Pribinova 3139/95, 960 01 Zvolen, Slovensko

Newsletter

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy