Menu

ARTIKOJ - komplexná kĺbová výživa s vit. C+K2+D3

537Kč   Skladem  
Cena ve věrnostních bodech: 1990

ARTIKOJ MULTI poskytne tělu komplexní výživu především pro klouby, které jsou namáhány asi nejvíce z celého těla. Kromě výživy kloubů však svým složením (kolagen, MCT v prášku, Glukosamin, MSM, Chondroitin, vápník, vitamín C a D3 + K2) poskytuje multispektrální využití v celém organismu.

V ARTIKOJ MULTI je obsažen v největším poměru kolagen s práškovým MCT olejem. Kolagen spolu s vit. C zabezpečuje tvorbu nových kolagenových vláken, což se projeví pozitivně na pokožce (vyhlazení vrásek, pružnost pokožky), ale i při bolestivosti kloubů, která věkem narůstá. Navíc vitamin C přispívá ke správné podpoře kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. MCT olej patří mezi zdravé tuky, které se rychle vstřebávají a zvyšuje vstřebatelnost a využití vitaminů D3 a K2, které jsou rozpustné v tucích, navíc MCT olej je rychlým zdrojem energie. Vitamin K2 přispívá ke správné srážlivosti krve, směřuje vápník přímo do kostí a zubů, kde je potřebný a neukládá se v cévách a tkáních. Při užívání kloubní výživy s vitamínem C a K2, dochází k obnově hladkého povrchu kloubních ploch a lůžek protože právě vitamín C pomáhá obnovovat a chránit chrupavku a vitamín K2 zajišťuje silnější kosti. Glukosamin a chondroitin jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. MSM je zkratka pro metylsulfonylmetan, nazývaný také organická síra a patří mezi minerály, které se vyskytují v ovoci, zelenině, mase, mléce a mořských plodech (při jejich zpracování se rychle ztrácí). Udržuje zdravý stav kůže, vlasů, kloubů, chrání před osteoartrózou a lámáním vlasů. Navíc podporuje zabudování glukosaminu a chondroitinu do struktury kloubů.

Množství

ARTIKOJ poskytne tělu komplexní výživu především pro klouby, které jsou namáhány asi nejvíce z celého těla. Kromě výživy kloubů však svým složením (kolagen, MCT v prášku, Glukosamin, MSM, Chondroitin, vápník, vitamín C a D3 + K2) poskytuje multispektrální využití v celém organismu.

V ARTIKOJ je obsažen v největším poměru kolagen s práškovým MCT olejem. Kolagen spolu s vit. C zabezpečuje tvorbu nových kolagenových vláken, což se projeví pozitivně na pokožce (vyhlazení vrásek, pružnost pokožky), ale i při bolestivosti kloubů, která věkem narůstá. Navíc vitamin C přispívá ke správné podpoře kolagenu pro normální funkci kostí a kloubních chrupavek. MCT olej patří mezi zdravé tuky, které se rychle vstřebávají a zvyšuje také vstřebatelnost a využití vitaminů D3 a K2, které jsou rozpustné v tucích, navíc MCT olej je rychlým zdrojem energie.

Vitamin K2 přispívá ke správné srážlivosti krve, směřuje vápník přímo do kostí a zubů, kde je potřebný a neukládá se v cévách a tkáních. Při užívání kloubní výživy s vitamínem C a K2, dochází k obnově hladkého povrchu kloubních ploch a lůžek protože právě vitamín C pomáhá obnovovat a chránit chrupavku a vitamín K2 zajišťuje silnější kosti.

Další důležitou složkou je vápník, který je základní stavební složkou kostí, ale hraje důležitou roli i při činnosti srdce, svalů, nervů a srážení krve. Pravidelné užívání vápníku nám nepomůže, pokud ho nebereme spolu s vitamínem K2 a D3. Tyto dva vitamíny jsou důležité při vstřebávání a ukládání vápníku. Patří mezi nejvýznamnější vitamíny, a přitom jejich příjem velmi zanedbáváme.

Glukosamin a chondroitin jsou tělu vlastní látky, které jsou jednou z hlavních složek kloubních chrupavek, pojivové tkáně, která je součástí pohybového ústrojí. MSM je zkratka pro metylsulfonylmetan, nazývaný také organická síra a patří mezi minerály, které se vyskytují v ovoci, zelenině, mase, mléce a mořských plodech (při jejich zpracování se rychle ztrácí). Udržuje zdravý stav kůže, vlasů, kloubů, chrání před osteoartrózou a lámáním vlasů. Navíc podporuje zabudování glukosaminu a chondroitinu do struktury kloubů.

Více se dozvíte v článku na našem BLOGU.

 

Složení (pomeranč): hydrolyzovaný hovězí kolagen, MCT olej v prášku, Glukosamin, MSM (methyl sulfonyl methan), Aquamin Ca Soluble, Chondroitin Bovine, Vitamin C (kyselina askorbová), Vitamin D3, Vitamin K2 MK-7, Kyselina citronová (E330), kyselina jablečná (E296), barvivo: betakaroten 1%, aroma: pomeranč, sladidlo: stévie RA98

Složení (grapefruit): hydrolyzovaný hovězí kolagen, MCT olej v prášku, Glukosamin, MSM (methyl sulfonyl methan), Aquamin Ca Soluble, Chondroitin Bovine, Vitamin C (kyselina askorbová), Vitamin D3, Vitamin K2 MK-7, Kyselina citronová (E330), aroma: grapefruit, sladidlo: stévie RA98

Výživová hodnota výrobku ve 100g prášku a ve 16g dávce:

Referenční příjem průměrného dospělého (8400 kJ/2000 kcal)

*RVH - referenční výživová hodnota

**RVH není stanovena

Použití a dávkování: Doporučená denní dávka je 16g večer po jídle, rozmíchejte v 200ml vody nebo dle chuti.

Upozornění: Nevhodné pro osoby do 18 let, kojící, těhotné ženy a osoby které užívají léky! Před použitím tohoto přípravku v kombinaci s léky se informujte u svého odborného lekára.Výrobok se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Doporučená denní dávka se nesmí překročit.

Skladování: Skladujte mimo dosah dětí a slunečního záření, v suchu a při teplotě do 25 ° C. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřete. Skladování v chladu a temnu prodlužuje jeho trvanlivost.

Balení: Uvedené na obalu.

NO doping: Výrobek neobsahuje žádnou látku ze Seznamu zakázaných látek Světového Antidopingového kodexu. 

Výrobce: 73nutrition®, s.r.o., Pribinova 3139/95, Zvolen, 96001, Slovensko.

Newsletter

Získejte nejnovější novinky a speciální slevy